Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://repo.btu.kharkov.ua//handle/123456789/28828
Назва: Обґрунтування ефективних елементів в технології виробництва м'ясних продуктів
Інші назви: Justification of effective elements in the technology of production of meat products
Автори: Дідковський, Олексій Юрійович
Науковий керівник : Васильєва, Ю. О.
Місце роботи: Державний біотехнологічний університет, Кафедра технології переробки та якості продукції тваринництва
Дата публікації: 2022
Видавництво: Харків: ДБТУ
Бібліографічний опис: Дідковський О. Ю. Обґрунтування ефективних елементів в технології виробництва м'ясних продуктів: кваліфікаційна робота магістра: спец. 204 Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва; наук. кер. Ю. О. Васильєва; Харків, 2022. 104 с.
Короткий огляд (реферат): Проблема збільшення виробництва продуктів харчування має не лише важливе соціально-економічне, а й народногосподарське значення. Тому першочерговим завданням є задоволення потреб населення нашої країни у високоякісних, різноманітних продуктах тваринництва. Їжа, як відомо, - багатокомпонентна хімічна система, - джерело речовин як корисних, так і даремних, і навіть шкідливих. Підраховано, що від 70% до 90% забруднювачів поступає в організм саме з їжею, а інші - з повітрям і водою. Тому їжа і лікує, і калічить, вона може бути ліками, а може бути і отрутою. Вибираючи собі раціон живлення, ми повинні бути дуже обачними. Якість сільськогосподарської продукції на Україні – питання національної безпеки, і вирішувати його потрібно на усіх рівнях. Більшість продуктів харчування, а також і м’ясо в останнє десятиріччя містять у своєму складі велику кількість забруднювачів хімічної та біологічної природи із навколишнього середовища, що потенційно небезпечні для здоров'я людей. На основі світового досвіду перспективним є виведення галузі на новий рівень, що забезпечує відновлення обсягів виробничої продукції, підвищення її якості, збільшення асортименту і глибини переробки сировини. Розвиток в такому напрямку викликає закономірне підвищення вимог до обслуговуючого персоналу й інженерної служби переробних підприємств. Для них уже недостатньо простого знання пристрою технологічного устаткування й уміння підтримувати його в робочому стані. Необхідні знання закономірностей зміни функціонально-технічних властивостей сировини на всіх стадіях його переробки в залежності від режимів роботи машин і апаратів, а також уміння набудовувати і контролювати параметри устаткування для забезпечення цих режимів.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://repo.btu.kharkov.ua//handle/123456789/28828
Розташовується у зібраннях:204 - "Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва" (Магістри)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
2022_M_204-T-12m-01_Didkovs_kyy.pdf
  Restricted Access
1.19 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити    Запит копії


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.