Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://repo.btu.kharkov.ua/handle/123456789/423
Назва: Управління формуванням асортиментом продукції підприємства в умовах конкурентного середовища
Автори: Дроботько, Інна Ігорівна
Науковий керівник : Квятко, Тетяна Миколаївна
Місце роботи: Державний біотехнологічний університет, Кафедра маркетингу та медіакомунікацій
Ключові слова: маркетинг;товарний асортимент;ринок;управління асортиментною політикою;товарна політика;прибуток
Дата публікації: 2021
Видавництво: Харків: ДБТУ
Бібліографічний опис: Дроботько І. І. Управління формуванням асортиментом продукції підприємства в умовах конкурентного середовища: кваліфікаційна робота другого (магістерського) рівня: спец. 075 Маркетинг; наук. кер. Т. М. Квятко; Харків, 2021. 84 с.
Короткий огляд (реферат): У сучасних умовах функціонування метою будь якого суб’єкта економічних відносин є отримання максимального розміру прибутку, не останню роль в цьому процесі відводять і питанням, які пов’язані з формуванням оптимального товарного асортименту підприємства. Ефективна маркетингова товарна політика є одним з основних інструментів компанії, що дає їй змогу утримувати лідируючі позиції на ринку та надає необхідні переваги у конкурентній боротьбі. Адже саме рішення стосовно товару з яким компанія планує виходити на певний сегмент цільового ринку є ключовим в межах реалізації маркетинг-міксу в практичній діяльності. Основним завданням маркетингової товарної політики є формування збалансованого товарного асортименту продукції, а також розробка шляхів щодо його удосконалення. Сьогодні суб’єкти бізнесу зосереджують свою увагу на тому, щоб максимально повно задовольнити потреби споживачів. Проте, якщо компанія не має змоги сформувати оптимальний товарний асортимент, то досягти встановленої цілі не можливо, адже нарощування обсягів доходу відбувається в результаті збільшення обсягу товарообороту, який, в свою чергу, залежить від асортиментної політики компанії. Питання розробки збалансованого товарного асортименту є досить актуальним для суб’єктів економічних відносин, які прагнуть бути наразі конкурентоспроможними. Адже саме товар високої якості, який затребуваний на ринку дає змогу компанії зберігати та збільшувати обсяги прибутку в довгостроковій перспективі. Беручи до уваги вищевикладений матеріал, вважаємо, що сьогодні компанії повинні використовувати різні методи у процесі управління товарної політикою. А тому актуальність питань пов’язаних з формуванням оптимального товарного асортименту, на наш погляд, не викликає сумнівів.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://repo.btu.kharkov.ua//handle/123456789/423
Розташовується у зібраннях:075 - "Маркетинг" (Магістри)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Drobot_ko.pdf
  Restricted Access
1.71 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити    Запит копії
Drobot_ko_annotation.pdf
  Restricted Access
345.73 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити    Запит копії


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.