Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://repo.btu.kharkov.ua//handle/123456789/9992
Назва: Стан та шляхи удосконалення організації бухгалтерського обліку та контролю на підприємстві
Автори: Юрченко, Т. М.
Науковий керівник : Луценко, О. А.
Місце роботи: Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
Кафедра обліку та аудиту
Ключові слова: організація фінансового обліку;облікова політика контроль
Дата публікації: 2020
Видавництво: Харків: ХНТУСГ
Бібліографічний опис: Юрченко Т. М. Стан та шляхи удосконалення організації бухгалтерського обліку та контролю на підприємстві: кваліфікаційна робота магістра: спец. 071 - Oблік і oпoдаткування; наук. кер. О. А. Луценко; Харків, 2020. 106 с.
Короткий огляд (реферат): Кваліфікаційна робота на здобуття ступеня вищої освіти «Магістр» присвячена обґрунтуванню та розробці теоретичних і практичних рекомендацій щодо удосконалення організації обліку та контролю на підприємстві. У сучасних умовах господарювання одним із способів, спрямованих на вдосконалення управління підприємством є раціональна організація бухгалтерського обліку і контролю, яка дозволяє удосконалювати документування господарських операцій і документообіг, обробку інформаційних даних, ефективно використовувати робочий час облікових працівників, здійснювати точний, своєчасний і дієвий облік при найменших витратах сил і коштів на його ведення, забезпечує узгоджену ритмічну працю на всіх етапах облікового процесу. Недоліки в організації бухгалтерського обліку зумовлюють затримку в поданні звітної інформації, помітно знижують її якість. Наявність великих розривів у часі між моментом отримання бухгалтерської інформації і моментом її використання перешкоджає підвищенню ефективності діяльності суб'єктів господарювання. Таким чином, раціональна організація бухгалтерського обліку має істотне значення для задоволення потреб управлінського персоналу в інформації, яка є підставою для пошуку шляхів підвищення ефективності діяльності суб'єкта господарювання, забезпечує збереження майна власника та точне визначення результатів діяльності, а тому потребує постійної уваги для її подальшого вдосконалення на діючих підприємствах України. Питанням організації бухгалтерського обліку присвячена значна кількість праць як у вітчизняній, так і в світовій економічній науці. Дану тему досліджували такі вчені як: Бутинець Ф.Ф., Дерій В.А., Завгородній В.П., Сопко В.В., Пушкар М.С., Лень В.С., Ковальов В.В., Кужельний М.В., Карпенко І.Л., Кутер М.І. та інші. Існуючі праці характеризуються вагомими науковими результатами, однак залишається невирішеним ряд питань. Зокрема, потребує подальших досліджень неузгоджений термінологічний апарат, недостатня урегульованість нормативними документами порядку організації бухгалтерського обліку, що ускладнює процес ефективного управління підприємствами внаслідок відсутності оперативної бухгалтерської інформації. Наявність невирішених питань щодо організації обліковоаналітичного забезпечення потреб управління підприємствами обумовлюють необхідність наукового обґрунтування і розробки теоретико-практичних рекомендацій щодо управлінської ролі бухгалтерського обліку.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://repo.btu.kharkov.ua//handle/123456789/9992
Розташовується у зібраннях:071 - "Облік і оподаткування" (Магістри)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Yurchenko_071_M.pdf
  Restricted Access
218.16 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити    Запит копії
Yurchenko.pdf
  Restricted Access
1.03 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити    Запит копії


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.