Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://repo.btu.kharkov.ua/handle/123456789/8034
Назва: Медіаграмотність як невід’ємна складова суспільствознавчої освіти (на прикладі Луцького педагогічного коледжу)
Автори: Єрко, Г. І.
Ключові слова: медіаграмотність;суспільствознавча освіта;критичне мислення;медіаосвіта
Дата публікації: 2017
Видавництво: Харків: Тарасенко В. П.
Бібліографічний опис: Єрко Г. І. Медіаграмотність як невід’ємна складова суспільствознавчої освіти (на прикладі Луцького педагогічного коледжу). STUDIA SLOBOZHANICA. Матеріали міжнародної науково-методичної конференції «Слобожанський гуманітарій – 2017», 03 березня: вісник виставково-музейного центру, вип 3. Харків: Тарасенко В. П, 2017. С. 173-179.
Короткий огляд (реферат): Авторка статті основну увагу сконцентровує на питаннях методологічного пошуку медіаграмотності та впровадження їх у навчально-виховний процес закладів освіти загалом та Луцького педагогічного коледжу зокрема. У статті детально описана специфіка навичок роботи з медіатекстами. Авторка зосереджується на загальнометодологічних прийомах і спрямовує їх у русло практичного втілення та впровадження викладачами суспільних дисциплін Луцького педагогічного коледжу. Наголошено, що сучасні студенти мають доступ до друкованих, візуальних та електронних медіа, однак молодь повинна вміти «декодувати» й аналізувати медіатексти в історичному, соціальному та культурному контексті, розуміючи при цьому взаємозв’язки між аудиторією, медіатекстом і навколишньою дійсністю. Длярозширення власного медіаграмотного світогляду студенти повинні оволодіти термінологією медіаосвіти, в результаті чого вони об єктивно зможуть робити власні висновки та висувати свої аргументи.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://repo.btu.kharkov.ua//handle/123456789/8034
Розташовується у зібраннях:STUDІA SLOBOZHANIСA. Вісник виставково-музейного центру. Випуск 3

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
SLOBOZHANICA_3_173-179.pdf476.01 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.