Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://repo.btu.kharkov.ua//handle/123456789/14483
Назва: Розробка конструкції дозатора мікроелементів та теоретичне дослідження його робочого процесу
Автори: Ладнюк, Артем Вікторович
Ключові слова: дозатор;інтенсифікація процесу дозування;потужність;продуктивність
Дата публікації: 2020
Видавництво: Харків: ХНТУСГ
Бібліографічний опис: Ладнюк А. В. Розробка конструкції дозатора мікроелементів та теоретичне дослідження його робочого процесу: кваліфікаційна робота магістра: спец. 208 - Агроінженерія; Харків, 2020. 51 с.
Короткий огляд (реферат): Магістерська робота виконана на тему «Розробка конструкції дозатора мікроелементів та теоретичне дослідження його робочого процесу» складається із 55 листів машинописного тексту пояснювальної записки формату А-4, містить 1таблицю і 6 листів формату А-1 графічної частини. В першому розділі роботи визначено призначення технологічного процесу дозування сипучих кормів, приведені зоотехнічні вимоги до процесу дозування, а також механіко-технологічні властивості сировини, яка використовуються при приготуванні кормової суміші для годівлі тварин. У другому розділі наведено сутність процесу дозування, стан і перспективи розвитку обладнання для дозування сипучих матеріалів, огляд існуючих конструкцій дозаторів, а також напрямки удосконалення конструкцій дозаторів. У третьому розділі виконана розробка конструкції дозатора мікроелементів, який спроможний виконувати технологічний процес дозування згідно зоотехнічних вимог. Покращення роботи запропонованої конструкції дозатора забезпечується тим, що процес дозування відбувається при перетинанні підтриманні постійної щільності мікроелементів в зоні формування дози потоку. Для визначення основних конструктивно-технологічних параметрів запропонованого дозатора безперервної дії, проведені теоретичні дослідження, в частості розглядаючи схему сил, яка діє на частинку сипучого матеріалу, було складено диференційне рівняння відносного руху частинки і за рахунок його вирішення отримано математичний вираз для знаходження переміщення частинки по робочому органу дозатора. Також визначено значення потужності необхідної для приводу дозатора.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://repo.btu.kharkov.ua//handle/123456789/14483
Розташовується у зібраннях:208 - "Агроінженерія (ОПП)" (Магістри)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
208_Ladnyuk.pdf
  Restricted Access
9.8 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити    Запит копії


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.